חדש!!! סכיני שף מקצועיים של המותג LC-Leo

בית חכם - הדור החדש

מה זה בעצם מוצר חכם?

בעידן המודרני כמעט לכל מוצר חשמלי "פשוט" יש כבר גרסה "חכמה". היום ננסה להבין מה זה בעצם מוצר חכם? ואיך הוא יכול לשרת אותנו?

באופן רחב ומופשט, מוצר חכם הוא רכיב שמאפשר לנו לשלוט עליו מרחוק בצורה נוחה ומתקשר עם שאר הרכיבים החכמים בבית. היכולת לשליטה באמצעות הטלפון הנייד במגוון רחב של מוצרים בשילוב פונקציות של תזמון והתנייה מקלות מאד על העומס הקוגניטיבי בשליטה על עשרות עד מאות של מוצרים חשמליים המציפים כל בית סטנדרטי בישראל.

לאור הביקוש הגובר לטכנולוגיה עוד ועוד יצרנים נכנסו לשוק הבית החכם, דבר שטרם לשיפור הטכנולוגיה והורדת מחירים. כיום הצרכן הסופי יכול לבצע פעולה חכמה עם מפסק בעלות של 20-90 ש"ח בצורה פשוטה ומאובטחת. בעבר רכיבים כאלה עלו אלפי שקלים וגם לא היו אמינים ומאובטחים מספיק כדי שנסכים להכניס אותם אלינו הבייתה, זוהי מהפכה של ממש. 

הדרך המרכזית לשלוט ברכיב חכם הוא באמצעות הטלפון הנייד. נציג את מרחב האפשרויות לביצוע פעולות עם מתג/מפסק חכם דרך הטלפון הנייד.

  1. הדלקה/כיבוי - לחיצה על לחצן הדלקה/כיבוי של הרכיב באפליקציה בנייד.
  2. תזמון מחזורי- הגדרה קבועה ומחזורית להפעלה/הפסקה של הרכיב (הפעל/הפסק רק בימים א-ה בין השעות 15:20- 18:20 )
  3. תזמון עתידי - הפעלה עתידית חד פעמית (הפעל/הפסק בתאריך 13.12.2020 בשעה 12:00 למשך שעה)
  4. התניה - הגדרה קבועה להפעלה/הפסקה של הרכיב מסוים בתנאי שהתקיים מאורע אחר (משהו עבר מול חיישן התנועה מול הכניסה - לכן - להדליק מאור גינה למשך שתי דקות)